O firmie

Nasza historia

Wszystko zaczęło się w 1990 roku, kiedy to postanowiliśmy zamienić pasję w pracę i odmienić branżę czystościową oraz ochrony mienia. W ten sposób powstała firma Kontrakt, która buduje nową kategorię sukcesu i stwarza nowe spojrzenie na ten rynek. Jednak nie byłoby nas bez naszych klientów – dziękujemy więc, że jesteście z nami!

0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
USŁUG CZYSTOŚCIOWYCH
0
AKTYWNYCH PRACOWNIKÓW
0
OCHRONIONYCH OBIEKTÓW

Twoje korzyści

Dlaczego warto nas wybrać?

Wiedza i doświadczenie

Działamy w branży już od wielu lat, więc doskonale znamy się na tym, co robimy. Nic nas nie zaskoczy – wiemy, jak postępować w różnych sytuacjach pojawiających się w naszej pracy.

Rozwój

Chcemy świadczyć usługi coraz to wyższej jakości, dlatego nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i szkolimy się z nowych rzeczy.

Zaangażowanie

Lubimy to, co robimy, dlatego jesteśmy maksymalnie zaangażowani w naszą pracę. To właśnie przynosi nam taki sukces i efekty!

Nasze wartości

Czym się kierujemy w naszej pracy?

Profesjonalizm

Profesjonalizm to składowa wielu rzeczy. Dla nas to m.in. trzymanie się ustalonych terminów i budżetów oraz nowatorskie podejście do pracy.

Zaufanie

To bardzo ważna część współpracy, zwłaszcza jeśli chodzi o usługi ochrony. Staramy się zrozumieć potrzeby klientów i okazać pełen szacunek.

Satysfakcja

Najbardziej zależy nam na Twojej satysfakcji. Jeżeli przyjdzie, przychodzi również zadowolenie z naszej pracy!

Masz pytania?